TREMPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TREMPS

SERVER 11 TURKIYE

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN

YazarMesaj
MUTLU
Admin
MUTLU

OYUNDAKI ISIM : MUTLU

ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN Empty
MesajKonu: ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN   ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 12:41 am

KİMLERİNİN HABER YOK DİKKAT ETMİYORLAR AMA 20 YE YAKIN UFAK GÜNEYDOĞU BİRLİĞİ BİR YAPILANMAYA GİRDİ. SİZLERDEN ÖNÜNÜZE GELEN HERKESE KAFASINDA TREMPS YAZMAYAN HERKESE SALDIRMANIZI İSTİYORUM . GEREKİYORSA EMREDİYOM.
EĞER DİKKATLİ İSENİZ BAZI BİRLİK İSİMLERİNİN. BAZI BİRLİK İSİMLERİ ADI ALTINDA DEĞİŞTİĞİNİ BAZI OYUNCULARININ BAZI NOKTALARA GELDİĞİNİ GÖRÜCEKSİNİZ.
MİSAL PARS ESKİDEN PARS TI ŞİMDİ İSE ............
SADECE ASKER BASIN GÜNEYDOĞU TREMPS Tİ TREMPS KALICAK.İTİRAZI OLAN KENDİNDE O GÜCÜ BULAMAYN BURADAN ALT BİRLİKLERE GİTSİN . BU SAAT YIKIM KIYIM SAATİ.

ALLAH UTANDIRMASIN .

BU MESAJ ADINDA TREMPS BUNULAN HERKESE İLETİLMELİ.

MUTLU yazdı:

bazı arkadaşlarımızdan asker sayıları aldım bazılarından temsilcilik aldım girdim baktım .

gördümki askerimiz yeterince var

ama bu yeterince bana yetmiyor. nufusunuzun 3 katı tahıllarınız - olana kadar bu tremps üyeleri asker bassın . kimseyle barışımız yok kimseyle anlaşmamız yok . aman dileyene eywalla etmeye niyeti olanla işimizde yok . güney doğuda kafasında sadece tremps birliği yazacak herkesin. bu yazana kadar her köyü yakıp yıkmak serbest. bu saatten sonra
ilk 20 birlikleri hariç her köye her doğaya her üyeye saldırı serbest. mancınık hala izne tabii .

oyuncu puanlarında ilk 100de 30 üyemiz var saldırı puanlarında ilk 100 de 10 üyemiz .
saldırı puanlarında ilk 100 de 90 tremps üyesi olana kadar HERYERE SALDIRIN. ŞU SAATTEN SONRA TREMPS! ÜYELERİ ASKER BASIP SALDIRSIN.SALDIRILARDAN GELENİ NERDE KULLANIRSINIZ BİLMİYORUM AMA

SADECE SALDIRI İSTİYORUM .

BU OYUN HAİN PLANLARLA KURULMUYOR . CASUS ARKADAŞLARIM . GEREKLİ YERLERE İLETİN

TREMPS BİRLİKLERİ GÜNEYDOĞUDA YIKIMA BAŞLIYOR.

BU MESAJ TÜM TREMPS BİRLİKLERİNE GÖNDERİLMİŞTİR.
ANA BİRLİKLER DIŞINDA OLANLAR.BU MESAJ KAPSAMINDA DEĞİLDİR.

TREMPS! ve TREMPS!! BİRLİKLERİ
MUTLU
BAŞKAN
MUTLU
Admin
MUTLU

ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN Empty
MesajKonu: Geri: ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN   ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 12:57 am

HİSAR
Very Happy
MUTASYONA UĞRAMIŞ Very Happy flower
MUTLU
Admin
MUTLU

ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN Empty
MesajKonu: Geri: ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN   ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 1:25 am

mesaja 12 dakikada cevap veren ilk saldırı raporu tbr

Konu: 1-RockbursT bu köye saldırıyor: Kartaca
Varış zamanı: tarih: 21.11.07 saat 00:23:08 Saat

Saldıran rockburstSend IGM , köyü: 1-RockbursTSaldır
[Lejyoner] [Pretoryan] [Emperyan] [Equites Legati] [Equites Imperatoris] [Equites Caesaris] [Koçbaşı] [Ateş Mancınığı] [Senatör] [Göçmen] [Kahraman]
Askerler 85 0 410 0 26 15 0 0 0 0 1
Kayıplar 21 0 101 0 6 4 0 0 0 0 0
Ganimet [Odun] 7365 + [Tuðla] 9049 + [Demir] 1403 + [Tahıl] 2963 = 20780
Kayıp [Odun] 23170 + [Tuðla] 23460 + [Demir] 30110 + [Tahıl] 10240 = 86980
Kazanç -319%
Verimlilik 100%

Savunan Hannibal3145Send IGM , köyü: KartacaSaldır
[Lejyoner] [Pretoryan] [Emperyan] [Equites Legati] [Equites Imperatoris] [Equites Caesaris] [Koçbaşı] [Ateş Mancınığı] [Senatör] [Göçmen]
Askerler 0 184 0 15 4 0 0 0 0 0
Kayıplar 0 184 0 15 4 0 0 0 0 0
Kayıp [Odun] 22700 + [Tuðla] 28080 + [Demir] 31020 + [Tahıl] 13880 = 95680

ÇOK ÖNEMLİ OKUNSUN
1 sayfadaki 1 sayfası